next prev
Český malíř kolem 1950
Lot katalogové číslo 4

Český malíř kolem 1950

Bažant, signováno a datováno vpravo dole Z. Bláha 48, olej/karton, 31 x 59 cm, sklo, lehce poškozená malba a rám (Šm)

Český malíř kolem 1950
Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 4.500 ,-
    EUR 180 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 3.000 ,-
    EUR 120 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: