next prev
Horník - Lánský František (Čáslav 1889 - 1955 Lány)
Lot katalogové číslo 5

Malý střadatel, signováno vlevo dole Horník, olej/karton fixovaný na podkladovém kartonu, 33,5 x 24,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 18.000 ,-
    EUR 700 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha