next prev
Malý Václav (Praha 1874 - 1935 Praha)
Lot katalogové číslo 6

Za vsí, signováno vpravo dole V. Malý, olej/karton, 24 x 34,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 9.000 ,-
    EUR 360 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 6.000 ,-
    EUR 240 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: