next prev
Malý Václav (Praha 1874 - 1935 Praha)
Lot katalogové číslo 6

Za vsí, signováno vpravo dole V. Malý, olej/karton, 24 x 34,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 9.000 ,-
    EUR 350 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 6.000 ,-
    EUR 240 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.