next prev
Bém Rudolf (Rábín 1874 - 1955 Sušice)
Lot katalogové číslo 7

Řeka Otava, signováno a datováno vlevo dole Vr. Hlava 1931, olej/překližka, 49,5 x 63,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 18.000 ,-
    EUR 750 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 480 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: