next prev
Bém Rudolf (Rábín 1874 - 1955 Sušice)
Lot katalogové číslo 7

Řeka Otava, signováno a datováno vlevo dole Vr. Hlava 1931, olej/překližka, 49,5 x 63,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 18.000 ,-
    EUR 700 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.