next prev
Herbst Jaroslav (Dušníky nad Vltavou 1887- 1971 Praha)
Lot katalogové číslo 8

Divizny ve džbánku, signováno a datováno vpravo dole J. Herbst 33 (?), olej/plátno, 50 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 36.000 ,-
    EUR 1.400 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 24.000 ,-
    EUR 950 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha