next
Beran Bruno (Brno 1888 - 1979 Palma de Mallorca)
Lot katalogové číslo 1

Deštivý den, signováno vlevo dole B. Beran, na napínacím rámu popsáno autorem Regentag, olej/plátno, 61 x 46 cm, sklo, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 30.000 ,-
    EUR 1.200 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 22.000 ,-
    EUR 850 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: