next prev
Schadt Karel (Příbram 1888 - 1955)
Lot katalogové číslo 10

Muchomůrky, signováno vpravo dole K. Schadt, olej/karton, 40 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 10.000 ,-
    EUR 400 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 7.000 ,-
    EUR 280 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: