next prev
Šindelář František (Čimelice 1887 - 1947 Moravské Budějovice)
Lot katalogové číslo 11

Sedící děvčátko, signováno vpravo dole Šil, olej/plátno, 68 x 45,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 18.000 ,-
    EUR 750 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: