next prev
Nejtková Anina (Praha 1877)
Lot katalogové číslo 12

Nejtková Anina (Praha 1877)

Pivoňky, signováno vpravo dole A. Neytková, olej/plátno, 73 x 83 cm, rám (Šm)

Nejtková Anina (Praha 1877)
Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 20.000 ,-
    EUR 800 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 14.000 ,-
    EUR 550 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: