next prev
Italský malíř 20. století
Lot katalogové číslo 13

Italský malíř 20. století

Švadlenka, signováno vlevo dole nečitelně, olej/karton fixovaný k adjustaci, 23 x 33 cm, poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)

Italský malíř 20. století
Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 10.000 ,-
    EUR 390 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: