next prev
Český malíř 1. poloviny 20. století
Lot katalogové číslo 16

Pohled na Mnichovo Hradiště od zámku Klášter Hradiště nad Jizerou, signováno vpravo dole Bouška (?), olej/plátno fixované na druhotném plátně, 56 x 77 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 310 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 5.000 ,-
    EUR 200 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 12 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: