next prev
Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 – 1955 Praha)
Lot katalogové číslo 17

Pařez, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, olej/plátno, 55 x 44,5 cm (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 25.000 ,-
    EUR 1.000 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 12 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: