next prev
Středoevropský malíř 1. poloviny 20. století
Lot katalogové číslo 18

Zátiší se sumcem, nesignováno, olej/překližka, 41 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 22.000 ,-
    EUR 850 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: