next prev
Panuška Jaroslav (Hořovice 1872 - 1958 Kochánov)
Lot katalogové číslo 19

Česká krajina, signováno vpravo dole Panuška, oej/plátno, 64 x 89 cm, poškozená malba, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 60.000 ,-
    EUR 2.350 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 38.000 ,-
    EUR 1.500 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: