next prev
Kasparides Eduard (Křenov 1858 - 1926 Gleinchenberg)
Lot katalogové číslo 2

Krajina při západu slunce, signováno vpravo dole E. Kasparides, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 19,5 x 29,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 11.000 ,-
    EUR 430 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.