next prev
Arnegger Alois (Vídeň 1879 - 1963)
Lot katalogové číslo 21

Podzimní krajina, označeno vlevo dole A. Arnegger, olej/plátno fixované na kartonu, 40 x 71,5 cm, v minulosti pozměněný formát, restaurováno s retušemi (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 18.000 ,-
    EUR 700 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 12 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: