next prev
Voelckerling Fred (1872 - 1945)
Lot katalogové číslo 23

Na projížďce v parku, signováno a datováno vpravo dole Fred Voelckerling 1927, olej/plátno, 53,5 x 48 cm (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 25.000 ,-
    EUR 1.000 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: