next prev
Kunc Jaromír (Humpolec 1900 - 1971)
Lot katalogové číslo 24

Potok v lese, signováno vpravo dole Jar. Kunc, olej/plátno fixované na kartonu, 24,5 x 33,5 cm, rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 3.000 ,-
    EUR 120 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 4.500 ,-
    EUR 180 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 3.000 ,-
    EUR 120 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.