next prev
Ullmann Josef (Nekmíř 1870 - 1922 Praha)
Lot katalogové číslo 3

Mořské pobřeží, signováno a datováno vlevo dole J. Ullmann 1913, olej/karton, 23 x 30 cm, sklo, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 40.000 ,-
    EUR 1.550 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 24.000 ,-
    EUR 950 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: