next prev
Wildhagen Fritz (1878 - 1956)
Lot katalogové číslo 4

Wildhagen Fritz (1878 - 1956)

Slunce v lese, signováno vlevo dole Wildhagen, olej/plátno, 70 x 80,5 cm, rám (Šm)

Wildhagen Fritz (1878 - 1956)
Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 310 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: