next prev
Nechleba Vratislav (Praha 1885 - 1965 Praha)
Lot katalogové číslo 5

Dvojice v ateliéru, signováno a datováno vpravo dole V. Nechleba f. 1916, olej/plátno, 31 x 23 cm (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 30.000 ,-
    EUR 1.200 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 20.000 ,-
    EUR 800 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 12 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: