next prev
Famíra Emanuel (Hlinsko 1900 - 1970 Praha)
Lot katalogové číslo 6

Stodoly v zimě, signováno a datováno vpravo dole Famíra 63, olej/plátno fixované na sololitu, 25 x 55 cm, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 6.000 ,-
    EUR 230 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 4.000 ,-
    EUR 160 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: