next prev
Malý František (Litomyšl 1900 - 1980 Brno)
Lot katalogové číslo 8

Domečky z karet, signováno a datováno dole uprostřed F. Malý 44, olej/překližka, 35,5 x 42 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 45.000 ,-
    EUR 1.800 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 30.000 ,-
    EUR 1.200 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 20.000 ,-
    EUR 800 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.