next prev
Malý František (Litomyšl 1900 - 1980 Brno)
Lot katalogové číslo 8

Domečky z karet, signováno a datováno dole uprostřed F. Malý 44, olej/překližka, 35,5 x 42 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 30.000 ,-
    EUR 1.200 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 20.000 ,-
    EUR 800 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 5 D 13 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer: