next prev
Hůrka Otakar (Koloděje 1889 - 1966)
Lot katalogové číslo 9

Zima na vsi, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, olej/karton, 34,5 x 44,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 5.000 ,-
    EUR 200 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 5.000 ,-
    EUR 200 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění a starožitnosti
datum: 24.11.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 19.11. - 24.11.2018
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.