next prev
Armenseelentaferl, Böhmen, Außergefild? 19. Jhdt.
Lot katalogové číslo 195-030132/0029
Armenseelentaferl, Böhmen, Außergefild 19. Jhdt.

"Christus am Kreuz mit zwei Armenseelen" Hinterglasbild, ca. 14 x 10 cm, sehr starke Farbreduktionen, gerahmt

Znalec: Richard Krautgartner

  • Dosažená cena**
    EUR 80 ,-
    USD 90 ,-
  • Vyvolávací cena
    EUR 80 ,-
    USD 90 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Um?ní, starožitnosti, šperky
datum: 26.07.2012, 14:00
Lokace: Salzburg
Předaukční výstava: 20.07. - 26.07.2012
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.