next prev
Lois (Luis) ALTON
Lot katalogové číslo 195-029862/0003
Lois (Luis) ALTON

Lois (Luis) ALTON

(Krumau 1894 - 1972 Innsbruck)"Blumenstrauß (Sonnenbraut)" unten links signiert: L. Alton Öl auf Sperrholzplatte, ca. 40x 35, Firnisflecken, Rahmen beschädigt

Znalec: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

Lois (Luis) ALTON
Convert currency
  • Dosažená cena**
    EUR 400 ,-
    USD 460 ,-
  • Vyvolávací cena
    EUR 200 ,-
    USD 230 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Um?ní, starožitnosti, šperky
datum: 02.08.2012, 14:00
Lokace: Salzburg
Předaukční výstava: 27.07. - 02.08.2012
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.