Paar deutsche Gewürzschälchen, Fa. Krischer - Düsseldorf
Lot katalogové číslo 195-030220/0014

Silber 800, Glas rund, geschwungene Faltzüge, Kugelfüße, Durchmesser je ca. 5,3 cm, Meisterzeichen Josef Krischer Nachfolger, deutsche Staatspunze ab 1888, Gesamtgewicht 62 g, dazu: 2 Glasschälchen, kleinere Randausschartungen

Znalec: Gerhard Gafko

Convert currency
  • Dosažená cena**
    EUR 80 ,-
    USD 90 ,-
  • Vyvolávací cena
    EUR 80 ,-
    USD 90 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Um?ní, starožitnosti, šperky
datum: 30.08.2012, 14:00
Lokace: Salzburg
Předaukční výstava: 24.08. - 30.08.2012
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.