Damenring
Lot katalogové číslo 391-686927/0002
Damenring
  • Damenring
  • Damenring

Damenring

Gold 580, mit Altschliffbrillant, ca. 0,40 ct, in Silberfassung, RW 54, Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, 1,9 g

Znalec: Gerhard Haselwander

Damenring
Convert currency
  • Dosažená cena**
    EUR 240 ,-
    USD 260 ,-
  • Vyvolávací cena
    EUR 240 ,-
    USD 260 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Um?ní, starožitnosti, šperky
datum: 20.08.2012, 14:00
Lokace: Graz
Předaukční výstava: 06.08. - 17.08.2012
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.