Joan Miro *

Lot katalogové číslo 191-021736/0027

Joan Miro *
Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma di Mallorca, Studium an der Acad. Galli, tätig in Paris) "Granollers", in der Platte signiert, Lithografie in Farbe, Bildausschnitt 48 x 54 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Znalec: Friedrich Reinbacher

Joan Miro *

  • Dosažená cena
    EUR 240 ,-
    USD 270 ,-
  • Vyvolávací cena
    EUR 200 ,-
    USD 230 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Um?ní, starožitnosti, šperky
datum: 20.08.2012, 14:00
Lokace: Graz
Předaukční výstava: 06.08. - 17.08.2012
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.