Unbekannt
Lot katalogové číslo 195-029622/0022
Unbekannt

Unbekannt

(wohl Österreichisch, 1. Hälfte 19. Jhdt.) "Herrenbildnis" Öl auf Leinwand, ca. 47 x 37 cm, rechts oben Rissstelle, Farbfehlstelle, oval original gerahmt, beschädigt

Znalec: Richard Krautgartner

Unbekannt
Convert currency
  • Dosažená cena**
    EUR 300 ,-
    USD 340 ,-
  • Vyvolávací cena
    EUR 300 ,-
    USD 340 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Um?ní, starožitnosti, šperky
datum: 02.08.2012, 14:00
Lokace: Salzburg
Předaukční výstava: 27.07. - 02.08.2012
Auctioneer:

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.