Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043059/0004

Diamantrautenarmreif

Gold 580, feinvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, Steckschließe, 18,5 g, Druckstellenøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

18.05.2017 - 17:34

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Diamantrautenarmreif

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 18.05.2017 - 17:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.05. - 17.05.2017