Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042572/0007

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

Gold, Weißgold 585, Brillanten, Altschliffdiamanten, 3,8 g, RW 56øg4

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

12.05.2017 - 17:35

Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 12.05.2017 - 17:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.05. - 11.05.2017