Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015731/0003

Miniaturist 19. Jhdt.

"Portrait eines bärtigen Mannes", Öl auf Karton?, 9,5 x 7 cm, Rahmen 19. Jhdt.

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.05.2017 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Miniaturist 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.05.2017 - 15:10
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.05. - 10.05.2017