Ilse Mayr *
(Baden/Zürich 1921 geb.) 3 Arbeiten, signiert Ilse Mayr, datiert 1961, Monotypien Aquarell auf Papier, je 16 x 24 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.05.2017 - 15:20
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.05.2017 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.05. - 10.05.2017 |