Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071419/0000

Raimund Kalcher *

(Villach 1889-1959) "Landschaft", signiert R. Kalcher, datiert 43, Aquarell auf Papier, auf Passepartout montiert, 20 x 28 cm, gerahmt, verglast, Passepartout fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.05.2017 - 15:50

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Raimund Kalcher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 10.05.2017 - 15:50
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.05. - 10.05.2017