Turmalindamenring
Gold 750, RW 55, 9,9 g øG9
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
08.05.2017 - 16:04
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Turmalindamenring
Gold 750, RW 55, 9,9 g øG9
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.05.2017 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.04. - 08.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Alfons Ortner
- Heinrich Heuer *, 3 Bilder:
- Brillant Collier zus. ca. 0,30 ct
- Vier Hämmer, ab 17. Jh.