Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023001/0006

Maler Ende 19. Jh.

"Musikant", rechts oben undeutlich signiert - München, Öl auf Karton, ca. 34 x 25 cm, Farbfehlstellen, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2018 - 15:20

Vyvolávací cena:

Maler Ende 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 06.03.2018 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Besichtigung: online