Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060866/0002

Alfred Desire Magne

(Lusignan 1855-1936) Pfingstrosen in Kupferkessel, signiert Alf. Magne, Öl auf Leinwand, 46 x 38 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.05.2017 - 15:06

Vyvolávací cena:

Alfred Desire Magne

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.05.2017 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online