Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057185/0010

Anton Pick

(Görz 1840 - nach 1902 Wien) Der Hintersee mit Mühlsturzhorn bei Berchtesgaden, signiert A. Pick, Öl auf Leinwand, 73 x 100 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

10.05.2017 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Anton Pick

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Eine Bilderreise durch die Zeit
Datum: 10.05.2017 - 15:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online