Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-056770/0005

Künstler 19. Jhdt.

Stillleben mit Blumen, Öl auf Leinwand, 66 x 56 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.05.2017 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.05.2017 - 15:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online