Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060840/0003

Künstler um 1870

Bildnis eines Mädchens in blau-weißem Kleid vor einem Kamin, Öl auf Leinwand, 158 x 111 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.05.2017 - 15:53

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Künstler um 1870

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.05.2017 - 15:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online