Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042937/0013

Mikromosaik Brosche

Gold 585, Metall, tlw. vergoldet, Onyx, Blütenmotiv, Arbeit 2. Hälfte 19. Jh., 13,2 g, Oberflächenmerkmaleøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

11.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Mikromosaik Brosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Výtečný klenoty - Asta di Festa della mamma
Datum: 11.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2017