Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 609

Přilba a dva nákrčníky, střední Evropa, 19. stol.

přilba uzavřená, zvon s hřebenem, zvedací hledí s dvěma průzory a s dýchacími otvory, jeden nákrčník nezdobený, drobné poškození, druhý nákrčník zdobený ornamenty, výška přilby 33 cm, zhotoveno v období historismu ve stylu 16. – 17. století (Do)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017