Ceroplastika - antický výjev
cihlově červený vosk, motiv antických vojáků vybírající daně, dřevěný kruhový, zlacený rám, severní Itálie (pravděpodobně Janov), 19. století, průměr výjevu 9 cm, průměr rámečku 12,5 cm, lehce poškozeno (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Ceroplastika - antický výjev
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |