Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 522

Pohár s víkem

sklo čiré, balustrový tvar, zlaceno, na noze a kupě malba listů zlatem, na kupě tři oválné medailony s kyticemi, rafinérie Julius Mühlhaus, Nový Bor, malířská dílna Hermanna Pautsche, 20. léta 20. století, výška 39,5 cm (Zí)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Pohár s víkem

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017