Secesní karafa na víno
sklo tmavě zelené, cínová montáž, ve spodní části na montáži reliéfy dívek, vrchní montáž spojená s uchem, WMF, značeno, poč. 20. století, výška 38 cm (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Secesní karafa na víno
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |