Konvolut talířku a dvou číší
sklo čiré, kryté pestrobarevnými skleněnými perličkami, Čechy, 2. čtvrtina 19. století, průměr talířku 19,5 cm, výška číší 11,5 cm, lehce poškozné perličky (Zí)
Lit.:
Höltl G., Das Böhmische Glas 1700 - 1950, Pasov, 1995, díl II, str. 198 - podobné kusy
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Konvolut talířku a dvou číší
Lit.:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |