Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 427

Alegorie zimy

Alegorie zimy - Výtvarné umění a starožitnosti

porcelán, pestře malovaný, návrh F. E. Meyer, kolem 1760, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu 2731, zhotoveno v 2. pol. 19. století, výška 23 cm, nepatrně restaurováno - prsty na ruce (Zí)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Alegorie zimy

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017