Čís. položky 275

Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)

Hrazdaři II, signováno a datováno vlevo dole Tichý 46, vpravo dole věnování O.R., lept/papír, 15,5 x 35 cm, na dolním okraji tisku drobná skvrna, pasparta, sklo (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017