Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Hrazdaři II, signováno a datováno vlevo dole Tichý 46, vpravo dole věnování O.R., lept/papír, 15,5 x 35 cm, na dolním okraji tisku drobná skvrna, pasparta, sklo (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |