Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 274

Feigl Bedřich (Friedrich) (Praha 1884 - 1965 Londýn)

Jeruzalém, signováno, popsáno a datováno vlevo dole Feigl Jeruzalém 1933, tempera/papír fixovaný na kartonu, 35,5 x 53 cm, poškozená pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017