Feigl Bedřich (Friedrich) (Praha 1884 - 1965 Londýn)
Jeruzalém, signováno, popsáno a datováno vlevo dole Feigl Jeruzalém 1933, tempera/papír fixovaný na kartonu, 35,5 x 53 cm, poškozená pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |